Todibo w Milanie? Włosi chcą wykorzystać okazję!

Todibo w Milanie? Włosi chcą wykorzystać okazję! fot. FC Barcelona
Norbert Bożejewicz
Źródło: France Football

Jean-Clair Todibo może przed zamknięciem letniego okienka transferowego zasilić szeregi Milanu.

Młodzieżowy reprezentant Francji trafił w połowie minionych rozgrywek do Barcelony za zaledwie milion euro z Toulouse.

Nowy nabytek „Dumy Katalonii” zdawał sobie doskonale sprawę z faktu, że nie będzie mógł liczyć na regularną grę w ekipie z Camp Nou, ale mimo to udało mu się dwukrotnie pojawić na boisku w meczach rozgrywanych w ramach LaLigi.

W nadchodzącym sezonie sytuacja 19-latka nie ulegnie na pewno zmianie, dlatego przedstawiciele aktualnego mistrza Hiszpanii szukają utalentowanemu defensorowi nowego zespołu, w którym mógłby liczyć na większą liczbę rozegranych minut.

„France Football” przekonuje, że ten fakt zamierza wykorzystać AC Milan. Klub z San Siro już od pewnego czasu sonduje rynek w poszukiwaniu nowego środkowego obrońcy, którego miałby pozyskać właśnie na zasadzie wypożyczenia, ponieważ nie może sobie pozwolić na ponowne naruszenie zasad Finansowego Fair Play.

Do tej pory w mediach dużo mówiło się o możliwych zakontraktowaniu Meriha Demirala lub Daniele Rugani. W przypadku obu tych piłkarzy decyzji odnośnie ich najbliższej przyszłości nie podjął jeszcze Juventus, a „Rossonerim” zależy na czasie i być może spróbują podjąć rozmowy z Barceloną w sprawie tymczasowego transferu Todibo.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy