Tom Hateley znowu w Ekstraklasie?!

Tom Hateley znowu w Ekstraklasie?! fot. Lens Strong / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Tom Hateley może wrócić do Piasta Gliwce - informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Tom Hateley jest doskonale znany fanom piłki kopanej nad Wisłą. W przeszłości reprezentował barwy Śląska Wrocław i Piasta Gliwice.

Od sierpnia 2020 roku przebywa jednak na Cyprze. Tam reprezentuje barwy AEK-u Larnaka.

Jego zespół czeka jednak przebudowa i bardzo możliwe, że 31-latek otrzyma wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Być może ponownie zawita do Polski.

Zdaniem Włodarczyka negocjacje z defensywnym pomocnikiem rozpoczął Piast Gliwice.

Rozmowy są na wstępnym etapie, ale Hateley jest gotów rozważyć tę ewentualność. Tym bardziej że ma z zespołem zlokalizowanym na Górnym Śląsku dobre wspomnienia, bo sięgnął tam po tytuł mistrza Polski.

Łącznie Anglik rozegrał na boiskach Ekstraklasy 151 spotkań, a jego dorobek to siedem goli i 16 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy