Tomáš Pekhart nadal będzie grać w Ekstraklasie? Nowa oferta z Legii Warszawa na stole

Tomáš Pekhart nadal będzie grać w Ekstraklasie? Nowa oferta z Legii Warszawa na stole fot. FotoPyK
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Legia.net

Istnieje szansa, choć niewielka, że napastnik Tomáš Pekhart będzie kontynuował swoją przygodę w Legii Warszawa - poinformował portal Legia.net.

Gracz środka ataku od pewnego czasu planował, że sezon 2021/2022 jest jego ostatnim przy Łazienkowskiej. 

Pod wodzą Aleksandara Vukovicia, a wcześniej Czesława Michniewicza, 32-latek w Ekstraklasie zgromadził na swoim koncie dziewięć trafień, z czego jednak sześć w rundzie wiosennej.

Jeszcze może się okazać, że błysk narastającej formy przyczyni się do przedłużenia przygody reprezentanta Czech w stołecznym klubie.

Pomimo iż Pekhart zdążył już z nutą niepewności pożegnać się z kibicami i drużyną, jego sytuacja w Legii nie została jeszcze do końca wyjaśniona. Wygasający kontrakt prawonożnego atakującego to kwestia kilku tygodni. Niemniej władze „Wojskowych” przedstawiły doświadczonemu graczowi propozycję nowej umowy..

W przypadku zgody na nowe warunki współpracy Tomáš Pekhart inkasowałby mniejszą pensję niż dotychczas. Na dodatek jego rola w ekipie ograniczałaby się głównie do rezerwowego w ekipie Kosty Runjaicia.

Z drugiej strony napastnik nie narzeka na brak zainteresowania. Spływają do niego oferty z innych klubów, głównie z Azji i Turcji. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy