Tomasz Hajto zaskoczył. „On by u mnie w kadrze nie grał, za dużo błędów”

Tomasz Hajto zaskoczył. „On by u mnie w kadrze nie grał, za dużo błędów” fot. Grzegorz Misiak / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Clout MMA

Reprezentacja Polski zmierzy się wkrótce z Wyspami Owczymi. Jaki skład na ten mecz zaproponuje Michał Probierz? Tomasz Hajto podał swoją zaskakującą propozycję.

Reprezentacja Polski wyczerpała już swój margines błędu, dlatego w meczach z Wyspami Owczymi i Mołdawią będzie musiała sięgnąć po komplet punktów. 

Michał Probierz, który dopiero rozpoczął swoją pracę w kadrze, stoi zatem przed sporym wyzwaniem. Po kadencji Fernando Santosa jest wiele rzeczy do poprawy.

Debiut 51-latka w nowej roli przypada na wyjazdową konfrontację z Wyspami Owczymi. Standardowo przed pierwszym gwizdkiem sporo mówi się o możliwym składzie „Biało-Czerwonych”. Niewykluczone, że w tym pojawi się absolutny debiutant.

Swój wymarzony, choć niekompletny, skład podał również Tomasz Hajto podczas konferencji gali Clout MMA. W swojej jedenastce zdecydował się skreślić Wojciecha Szczęsnego.

- Szczęsny by u mnie nie grał. Za dużo błędów ostatnio popełnia w reprezentacji, to wszystko w głowie zostaje. U mnie grałby Marcin Bułka z Nicei. Jest zasada: jak komuś nie idzie i popełnia błędy - Mołdawia, następny mecz w Albanii - to nie możesz takiego zawodnika, mimo że gra w Juventusie, wystawiać. Bułka jest w życiowej formie, dwa karne obronił ostatnio, wygryzł syna Schmeichela - argumentował swój wybór.

Emerytowany stoper nie widzi również miejsca dla Damiana Szymańskiego. Nie potrafił jednak wskazać ewentualnego następcy pomocnika AEK-u Ateny.

***

Skład reprezentacji Polski na mecz z Wyspami Owczymi według Tomasza Hajty:

Marcin Bułka - Matty Cash, Jakub Kiwior, Patryk Peda, Bartosz Bereszyński - ? - Przemysław Frankowski, Patryk Zieliński, Sebastian Szymański, Kamil Grosicki - Karol Świderski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy