Tomasz Smokowski o piłkarzu Legii Warszawa: Przeciętny zawodnik do przeciętnego klubu

Tomasz Smokowski o piłkarzu Legii Warszawa: Przeciętny zawodnik do przeciętnego klubu fot. Kanał Sportowy [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Moc Futbolu [Kanał Sportowy]

Tomasz Smokowski w programie „Moc Futbolu” na Kanale Sportowym wypowiedział się na temat Macieja Rosołka z Legii Warszawa.

W sobotę Legia Warszawa mierzyła się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. W jej podstawowym składzie znalazł się Maciej Rosołek, co samo w sobie wzbudziło sporo negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych autorstwa kibiców stołecznego klubu. Na murawie, na której przebywał do 79. minuty, zawodnik raczej się nie obronił, a fakt, że Legia przegrała trzeci mecz ligowy z rzędu (liczą z Ligą Konferencji Europy - czwarty) zapewne tylko potęguje jego krytykę.

Grę 22-latka skomentował Tomasz Smokowski.

- Legia przegrała. Była zespołem zdecydowanie gorszym. Nie ma na co zrzucać. À propos jednego piłkarza - może to jest niesprawiedliwe, ale nie umiem zrozumieć naprawdę, poza faktem, że był młody i był w tym klubie od lat, fenomenu Rosołka. Uważam, że jest to piłkarz, który odchodząc dzisiaj z Legii Warszawa, miałby kłopot, by strzelać regularnie gole w klubie pokroju, z całym szacunkiem, Radomiaka Radom czy Stali Mielec. Myślę, że przeciętny zawodnik do przeciętnego klubu (...) Dla kilku piłkarzy występy w Legii na tym poziomie to za wysokie progi. Moim zdaniem Rosołek jest tego najlepszym przykładem - przyznał dziennikarz w programie „Moc Futbolu” na Kanale Sportowym.

Rosołek, który w przeszłości grał w młodzieżowej reprezentacji Polski, w tym sezonie strzelił gola i zanotował trzy asysty w 20 występach.

W sumie koszulkę Legii zakładał już 105 razy. Zdobył 15 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy