Tomasz Smokowski wraca do telewizji

Tomasz Smokowski wraca do telewizji fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Press

Tomasz Smokowski ponownie będzie współpracował z Canal+, o czym jako pierwszy poinformował „Press”.

Smokowski skomentuje jeden mecz każdej kolejki Ligue 1, która po kilkuletniej przerwie wróciła do polskiej telewizji (Canal+ podzielił się prawami z Eleven Sports).

47-latek od dawna interesuje się francuskim futbolem i włada francuskim językiem. W przeszłości komentował już w C+ zmagania tamtejszej ekstraklasy, tworząc często duet ze Stefanem Białasem.

Smokowski pracował w Canal+ od 1995 do 2017 roku. Potem odszedł do Polsatu, z którym jednak rozstał się w styczniu 2020 roku, gdy ten nie chciał mu dać pozwolenia na działalność internetową (od marca 2020 roku jest współwłaścicielem „Kanału Sportowego” na YouTube).

Niedawno do telewizji wrócił też inny współwłaściciel wspomnianego „Kanału Sportowego” - Mateusz Borek, który komentuje mecze w Eurosporcie, Telewizji Polskiej i Canal+.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy