Tomasz Smokowski wraca do telewizji

Tomasz Smokowski wraca do telewizji fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Press

Tomasz Smokowski ponownie będzie współpracował z Canal+, o czym jako pierwszy poinformował „Press”.

Smokowski skomentuje jeden mecz każdej kolejki Ligue 1, która po kilkuletniej przerwie wróciła do polskiej telewizji (Canal+ podzielił się prawami z Eleven Sports).

47-latek od dawna interesuje się francuskim futbolem i włada francuskim językiem. W przeszłości komentował już w C+ zmagania tamtejszej ekstraklasy, tworząc często duet ze Stefanem Białasem.

Smokowski pracował w Canal+ od 1995 do 2017 roku. Potem odszedł do Polsatu, z którym jednak rozstał się w styczniu 2020 roku, gdy ten nie chciał mu dać pozwolenia na działalność internetową (od marca 2020 roku jest współwłaścicielem „Kanału Sportowego” na YouTube).

Niedawno do telewizji wrócił też inny współwłaściciel wspomnianego „Kanału Sportowego” - Mateusz Borek, który komentuje mecze w Eurosporcie, Telewizji Polskiej i Canal+.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy