Tomasz Smokowski wraca do telewizji

Tomasz Smokowski wraca do telewizji fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Press

Tomasz Smokowski ponownie będzie współpracował z Canal+, o czym jako pierwszy poinformował „Press”.

Smokowski skomentuje jeden mecz każdej kolejki Ligue 1, która po kilkuletniej przerwie wróciła do polskiej telewizji (Canal+ podzielił się prawami z Eleven Sports).

47-latek od dawna interesuje się francuskim futbolem i włada francuskim językiem. W przeszłości komentował już w C+ zmagania tamtejszej ekstraklasy, tworząc często duet ze Stefanem Białasem.

Smokowski pracował w Canal+ od 1995 do 2017 roku. Potem odszedł do Polsatu, z którym jednak rozstał się w styczniu 2020 roku, gdy ten nie chciał mu dać pozwolenia na działalność internetową (od marca 2020 roku jest współwłaścicielem „Kanału Sportowego” na YouTube).

Niedawno do telewizji wrócił też inny współwłaściciel wspomnianego „Kanału Sportowego” - Mateusz Borek, który komentuje mecze w Eurosporcie, Telewizji Polskiej i Canal+.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy