2024-10-21 20:54:36; Aktualizacja: 4 dni temu
Tomasz Tułacz wściekły na to, co zrobił piłkarz Puszczy Niepołomice [FOTO] [WIDEO] Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek Źródło: Canal+ Sport | Bartłomiej Jędrzejczak [Twitter]

Puszcza Niepołomice przegrała w meczu 12. kolejki Ekstraklasy z Radomiakiem Radom 0:2. Przy drugim golu dla gospodarzy nie popisał się Kewin Komar, co nie uszło uwadze trenera ekipy z województwa małopolskiego Tomasza Tułacza - przekazał Bartłomiej Jędrzejczak.

Z pozoru mniej atrakcyjne spotkanie pomiędzy Radomiakiem Radom a Puszczą Niepołomice było bardzo istotne w kontekście sytuacji w dolnych rejonach tabeli Ekstraklasy. Ten pierwszy zgromadził bowiem wcześniej dziewięć punktów, a druga - osiem i znajdowała się w strefie spadkowej.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale kilka minut po rozpoczęciu drugiej prowadzenie radomianom dał Leonardo Rocha, wykorzystując rzut karny. Lider klasyfikacji strzelców zdobył swoją 10. bramkę w tym sezonie.

W 66. minucie gospodarze podwyższyli wynik na 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Jan Grzesik, wykorzystując dobre dośrodkowanie w pole karne Zié Ouattary.

W trakcie tej akcji nie popisał się golkiper Puszczy Kewin Komar, który zrobił krok w innym kierunku, w zasadzie całkowicie odsłaniając pole bramki.

„Tomasz Tułacz był tak wściekły po tym co wymyślił Kewin Komar przy sytuacji bramkowej, że wysłał na rozgrzewkę rezerwowego bramkarza Michała Perchela” - przedstawił reakcję szkoleniowca niepołomiczan Bartłomiej Jędrzejczak na Twitterze.