Tonali odchodzi z Brescii. Przechwyt na ostatniej prostej

Tonali odchodzi z Brescii. Przechwyt na ostatniej prostej fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

AC Milan może czuć się już właściwie pewny sprowadzenia do siebie Sandro Tonalego z Brescii - poinformował Gianluca Di Marzio.

Ostatnie doniesienia medialne wskazywały na to, że trzykrotny reprezentant Włochy zdecyduje się na kontynuowanie kariery w jednym z klubów mających swoją siedzibę w Mediolanie.

Do niedawna za faworyta do nawiązania współpracy z utalentowanym pomocnikiem uchodził Inter Mediolan. Teraz na czoło wyścigu o względy 20-letniego zawodnika zdecydowanie wysunął się jednak AC Milan.

Gianluca Di Marzio uważa nawet, że „Rossoneri” osiągnęli już stosowne porozumienie z Brescią i wkrótce powinni ogłosić fakt nawiązania współpracy z Sandro Tonalim.

Wspomniany dziennikarz podał, że ekipa z San Siro przedstawiła dotychczasowemu pracodawcy piłkarza ofertę dotycząca rocznego wypożyczenia za 10 milionów euro oraz późniejszego obowiązkowego wykupu za 20 milionów euro.

Ta propozycja została zaakceptowana przez spadkowicza Serie A, który będzie mógł liczyć na otrzymanie jeszcze dodatkowych funduszy zawartych w bonusach uzależnionych od indywidualnych i zespołowych osiągnięć.

Inter Mediolan nie zdecydował się odpowiedzieć na przyspieszenie rozmów ze strony lokalnego rywala i w najbliższym czasie skupi się na realizacji innych transferów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy