Toni Kroos otwiera się na podpisanie jeszcze jednego kontraktu? Muszą zostać spełnione konkretne warunki

Toni Kroos otwiera się na podpisanie jeszcze jednego kontraktu? Muszą zostać spełnione konkretne warunki fot. EFECREATA.COM / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Toni Kroos wyraził gotowość do ewentualnego podpisania nowej umowy z Realem Madryt. Jego obecny kontrakt z hiszpańskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Były reprezentant Niemiec przyznał otwarcie przed trzema laty, że najprawdopodobniej zawarł swoją ostatnią profesjonalną umowę z „Królewskimi” i w całej zawodowej karierze, ponieważ nie wyobrażał sobie kontynuowania przygody z futbolem na lukratywnym kontrakcie w Stanach Zjednoczonych, Katarze czy Arabii Saudyjskiej.

Od tego momentu minęło już trochę czasu i Toni Kroos zdaje się otwierać na możliwość przedłużenia współpracy z „Królewskimi” po spełnieniu kilku warunków, o czym powiedział otwarcie w rozmowie z Sky.

- W trakcie ostatniego przedłużenia umowy umyślnie zawarłem kontrakt do konkretnego terminu, bo wtedy będę mieć 33 lata i uznałem, że to będzie dobry wiek do tego, aby pomyśleć, jak sprawy mają wyglądać dalej - przyznał pomocnik.

- Nie muszę się wygłupiać i gram w otwarte karty. To jest mój ósmy sezon w Realu i łączy nas niesamowita relacja, której nigdy nie wystawiłbym na ryzyko poprzez grę w pokera i myślę, że obie strony tak myślą. Dlatego bardzo jasno przekazałem, że chcę i zakończę tutaj karierę. Nie mogę dokładnie stwierdzić kiedy to się wydarzy - czy będzie to 2023 rok, sezon później czy dwa lata później. Nie martwimy się tym za bardzo. Ciągle mam półtora roku kontraktu i idzie mi bardzo dobrze. Teraz na pewno nie będę myśleć o czymś innym. Wiem, co mam w klubie, a on wie, co ma we mnie - kontynuował 32-latek.

- W pewnym momencie spotkamy się w bardzo spokojnej atmosferze. Ciągle ciało i motywacja są dla mnie podstawą wszystkiego. Czuję się absolutnie dobrze, ale po pierwsze - mój poziom musi być utrzymywany, po drugie - ciało musi dojeżdżać i istnieć to pragnienie. Gdy to wszystko będzie na miejscu, w pewnym momencie porozmawiamy. A jeśli nawet nie, ciągle mam umowę ważną do połowy 2023 roku - zakończył wątek były reprezentant Niemiec.

Kroos stanowi w dalszym ciągu pewny punkt zespołu „Królewskich”, co pokazuje fakt, że w trwających rozgrywkach wystąpił w 20 meczach i zanotował trzy bramki oraz trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy