Topowe kluby Premier League w wyścigu o podpis bramkarza

Topowe kluby Premier League w wyścigu o podpis bramkarza
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Footboll Direkt

Tottenham, Arsenal oraz Everton są zainteresowani ściągnięciem bramkarza IFK Pontusa Dahlberga - donoszą szwedzkie media.

Klub z z Göteborga może być zmuszony do odsprzedaży 18-latka w najbliższym oknie transferowym z uwagi na aktualną sytuację finansową. W ostatnich miesiącach przechodził on przez proces cięcia budżetu, jednak wciąż sporo brakuje do zbalansowania przychodów i kosztów.

Everton już od dłuższego czasu przygląda się sytuacji Dahlberga. Młodzieżowy reprezentant Szwecji może kosztować około 2,3 miliona funtów.

Włodarze klubu z Liverpoolu planowali zakontraktowanie rezerwowego golkipera w letnim okienku transferowym i byli szczególnie mocno zainteresowani usługami Eloya Rooma, który ostatecznie podpisał kontrakt z PSV. Dahlberg stał się idealną opcją rezerwową dla trenera Koemana.

Do wyścigu o jego podpis dołączają teraz Tottenham oraz Arsenal. W tym pierwszym klubie miałby on zastąpić Michela Vorma, natomiast w drugim - Davida Ospinę, który nalegał na transfer w lecie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy