Torino dementuje

Torino dementuje
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sport Italia

Prezydent Torino odniósł się do potencjalnych ruchów transferowych z udziałem Bruno Peresa, Nikoli Maksimovicia, Amauriego i Sanjina Pricia.

Włoski klub miał być ponoć bliski zakontraktowania Sanjina Prcicia, a także miał ponoć myśleć o sprzedaży Bruno Peresa, Maksimovicia i Amauriego. Te informacje zdecydował prezydent, Urbano Cairo:

- W tym momencie finalizujemy rozmowy w sprawie transferu Andrea Belottiego z Palermo. Jak na razie to jest nasz główny cel transferowy. Prcić jest zawodnikiem, któremu się przyglądamy, jednak chęć jego sprzedaży musi wyrazić Rennes. Gdyby ewentualnie doszło do jego zakontraktowania, byłby on dla nas wzmocnieniem, a jako, iż mamy wielu pomocników, to musielibyśmy kogoś sprzedać - powiedział.

Bruno Peres był wymieniany w kontekście przenosin do AS Roma, natomiast Maksimović miał odejść do Milanu. Te rewelacje także zostały zanegowane przez Cairo. Wydaje się, że jedynym prawdopodobnym scenariuszem jest odejście doświadczonego Amauriego.

- Nie chcemy sprzedawać Maksimovicia ani Bruno Peresa, jednak zawsze może się stać coś nieoczekiwanego. Nie otrzymaliśmy za Bruno żadnej ofery z Romy, więc nie doszło do żadnych negocjacji. Z kolei jeżeli chodzi o Amauriego, to faktycznie jest zainteresowanie ze strony Carpi i teraz musimy ustalić co będzie najlepszym rozwiązaniem dla nas i dla niego. On ma za sobą dobrze przepracowany okres przygotowawczy, prezentuje dobrą dyspozycję i jest głodny gry. Carpi jest dla niego opcją, jednak co się wydarzy, zobaczymy w ciągu kilku najbliższych dni.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy