Torino podjęło zaskakującą decyzję w sprawie Szymona Żurkowskiego?!

Torino podjęło zaskakującą decyzję w sprawie Szymona Żurkowskiego?! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Szymon Żurkowski nie jest priorytetem transferowym Torino, o czym informuje CalcioMercato.com.

Szymon Żurkowski obecnie uczestniczy w Mistrzostwach Świata w Katarze. Choć niewątpliwie jest to dla niego duża nobilitacja, to fakty są takie, że na pewno oczekiwał więcej. W pewnym momencie wydawało się, że jest pewniakiem do pierwszej jedenastki.

Wszystko na głowie postawiły jednak ostatnie miesiące i fakt, że Polak nie zmienił barw. W Fiorentinie nie ma co bowiem liczyć na regularne występy, bo Vincenzo Italiano ceni sobie umiejętności innych zawodników.

W związku z tym bardzo dużo mówi się o środkowym pomocniku na temat zimowego transferu. Do pewnego momentu wydawało się, że jednym z faworytów do sprowadzenia Żurkowskiego jest Torino.

Okazuje się jednak, że ekipa ta na razie porzuci ten pomysł. Według informacji podawanych przez CalcioMercato.com dyrektor sportowy Davide Vagnati ma inne priorytety, dlatego szanse na sprowadzenie byłego zawodnika Górnika Zabrze są nikłe.

25-latek na razie nie powinien się jednak martwić, bo nadal jest lista chętnych, by go sprowadzić. Według ostatnich doniesień Gianluki Di Marzio faworytem na ten moment jest Sampdoria.

Żurkowski rozegrał w tym sezonie cztery mecze, a jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy