Tottenham blokuje transfer Harry'ego Kane'a! Sceny na lotnisku

2023-08-11 09:49:56; Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Tottenham blokuje transfer Harry'ego Kane'a! Sceny na lotnisku Fot. lev radin / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Sky Sports

Harry Kane miał już lecieć do Niemiec, ale jego lot został zablokowany przez Tottenham... Angielski klub chce zmienić warunki transferu do Bayernu Monachium - donosi Kaveh Solhekol ze Sky Sports.

Tottenham nie daje za wygraną, obierając zaskakującą taktykę. Klub z Premier League osiągnął już pełne porozumienie z Bayernem Monachium w sprawie transferu, który miał wynieść łącznie 120 milionów euro.

Sam napastnik w pełni zdecydował się na przeprowadzkę do bawarskiego giganta. Po latach wiernej służby chciał skorzystać z wielkiej szansy i podążyć za sukcesami.

Jeszcze dzisiaj 30-latek miał polecieć do Niemiec, gdzie czekały go testy medyczne. Przewidywano, że właśnie po nich podpisze umowę do 30 czerwca 2027 roku. Kane chciał nawet zadebiutować w nowych barwach podczas sobotniego starcia o Superpuchar kraju z RB Lipsk.

Gdy wydawało się, że wszystko zmierza do transferu, to Tottenham cofnął pozwolenie na lot Anglika. Ten dowiedział się o tym w drodze na samolot, po czym niezwłocznie ruszył do swojego domu nieopodal Stansted. Teraz czeka niecierpliwie.

Kaveh Solhekol ze Sky Sports informuje, że władze „Kogutów” planują w ostatniej chwili renegocjować warunki umowy z Bayernem. Prezes angielskiej strony, Daniel Levy, po namyśle chce otrzymać za swoją największą gwiazdę 110 milionów funtów, czyli 126,9 miliona euro.

Rozmowy trwają, ale łatwo się domyślić, że w Bawarii robi się nerwowo. Tottenham po raz kolejny zmienia zasady gry.

***

Oni mogą zastąpić Harry'ego Kane'a w Tottenhamie. Trzech najczęściej wymienianych kandydatów do transferu