Tottenham: Brendan Rodgers nie jest zainteresowany pracą z „Kogutami”

Tottenham: Brendan Rodgers nie jest zainteresowany pracą z „Kogutami” fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Rob Dorsett I Sky Sports

Brendan Rodgers nie jest zainteresowany podjęciem rozmów z władzami Tottenhamu w sprawie potencjalnego przejęcia zespołu „Kogutów” - informuje Rob Dorsett ze Sky Sports.

Tottenham poszukuje nowego menedżera, odkąd rozstał się z José Mourinho. Do końca sezonu zespół poprowadzi 29-letni Ryan Mason, ale wiadomo, że w nowych rozgrywkach za odnoszone przez niego wyniki będzie odpowiedzialny już ktoś inny.

Różne źródła łączyły z Tottenhamem Juliana Nagelsmanna, Brendana Rodgersa, Scotta Parkera, Nuno Espírito Santo, Grahama Pottera, Marcelino, Erika ten Haga, Ralfa Rangnicka oraz Garetha Southgate’a. Na liście nie ma już tego pierwszego, ponieważ zdecydował się on na przenosiny z RB Lipsk do Bayernu. Wszystko wskazuje na to, że wykreślić można również Rodgersa.

Jak donosi Dorsett, opiekun Leicester City nie ma planach nawet rozpoczęcia rozmów z „Kogutami”. 48-latek z Irlandii Północnej wierzy w to, że drużyna „Lisów” może prezentować się jeszcze lepiej i co sezon rywalizować o miejsca dające grę w europejskich pucharach.

Leicester z dorobkiem 62 punktów zajmuje aktualnie trzecią lokatę w tabeli Premier League. 15 maja drużynę czeka finał Pucharu Anglii z Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy