Tottenham chce młodego Bułgara

Tottenham chce młodego Bułgara fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Botew Płowdiw

Botew Płowdiw potwierdza, że toczą się rozmowy w sprawie transferu Todora Nedeleva do Tottenhamu.

Dyrektor sportowy bułgarskiego klubu, Alexander Alexandrov potwierdził, że w Londynie przebywają przedstawiciele jego klubu i rozmawiają na temat transferu 20-letniego skrzydłowego. Włodarze „Spurs” nie złożyli jeszcze konkretnej oferty, ale porozumienie jest kwestią kilku dni.

Młody skrzydłowy uznawany jest za jeden z największych talentów w bułgarskiej piłce, jaki pojawił się w ostatnich latach. Zdążył już nawet zadebiutować w dorosłej reprezentacji Bułgarii, a było to tydzień temu w towarzyskiej potyczce z Macedonią.

Nedelev jest wychowankiem klubu z Płowdiw. W pierwszej drużynie występuje od 2011 roku, a od sezonu 2012/2013 odgrywa kluczową role w zespole, będąc, z 10 kluczowymi podaniami,  jej najlepszym „asystentem”.

W bieżącym sezonie spisuje się równie rewelacyjnie. Zarówno w lidze, jak i eliminacjach Ligi Europejskiej jest najlepszym strzelcem drużyny, mając na koncie, w obu rozgrywkach, 7 goli w 11 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy