Tottenham dopiął transfer Højbjerga

Tottenham dopiął transfer Højbjerga
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Jak podaje Fabrizio Romano, przenosiny Pierre’a-Emile’a Højbjerga do Tottenhamu są już przesądzone.

„Højbjerg dołączy do Tottenhamu na zasadzie transferu definitywnego z Southampton. Potwierdzone. Ruszamy!” - napisał włoski dziennikarz na Twitterze. Wkrótce powinien pojawić się komunikat dotyczący transakcji.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Romano Southampton zarobi na duńskim pomocniku 17 milionów euro.

24-letni Højbjerg trafił do „Świętych” w 2016 roku z Bayernu. Od tamtej pory rozegrał w koszulce angielskiej ekipy 134 mecze (pięć goli i sześć asyst). W minionym sezonie uzbierał 33 występy w Premier League. Na murawy wybiegał z opaską kapitańską na ramieniu.

Duńczyk będzie pierwszym letnim nabytkiem Tottenhamu.

Wszystko wskazuje na to, że w odwrotnym kierunku, a więc z „Kogutów” do Southampton, powędruje Kyle Walker-Peters.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy