Tottenham dopiął transfer Højbjerga

Tottenham dopiął transfer Højbjerga
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Jak podaje Fabrizio Romano, przenosiny Pierre’a-Emile’a Højbjerga do Tottenhamu są już przesądzone.

„Højbjerg dołączy do Tottenhamu na zasadzie transferu definitywnego z Southampton. Potwierdzone. Ruszamy!” - napisał włoski dziennikarz na Twitterze. Wkrótce powinien pojawić się komunikat dotyczący transakcji.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Romano Southampton zarobi na duńskim pomocniku 17 milionów euro.

24-letni Højbjerg trafił do „Świętych” w 2016 roku z Bayernu. Od tamtej pory rozegrał w koszulce angielskiej ekipy 134 mecze (pięć goli i sześć asyst). W minionym sezonie uzbierał 33 występy w Premier League. Na murawy wybiegał z opaską kapitańską na ramieniu.

Duńczyk będzie pierwszym letnim nabytkiem Tottenhamu.

Wszystko wskazuje na to, że w odwrotnym kierunku, a więc z „Kogutów” do Southampton, powędruje Kyle Walker-Peters.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy