Tottenham gotowy rozstać się ze swoją gwiazdą?! Możliwy hit transferowy

Tottenham gotowy rozstać się ze swoją gwiazdą?! Możliwy hit transferowy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Times

Latem Tottenham Hotspur rozważy oferty za Hugo Llorisa. Autorem jednej z nich może być Paris Saint-Germain - uważa „The Times”.

34-latek ma status absolutnie kluczowego zawodnika nie tylko w reprezentacji Francji, ale i klubie. W obu ekipach sprawuje on funkcję kapitana. Nie oznacza to jednak, że wystrzega się błędów.

W piątej rundzie Pucharu Anglii golkiper nie zaprezentował się z najlepszej strony, a jego zespół po dogrywce musiał uznać wyższość Evertonu.

Kontrakt Hugo Lloris obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku i jak donosi „The Times”, Tottenham Hotspur jest skłonny sprzedać doświadczonego gracza po zakończeniu trwającego sezonu. Gdzie miałby trafić?

Zdaniem powyższego źródła trop może prowadzić do Paris Saint-Germian, gdzie z otwartymi rękoma powitałby go Mauricio Pochettino, żądny zastąpienia Keylora Navasa.

Jeśli ciągle aktualny mistrz świata ostatecznie opuści Londyn, „Koguty” mają celować w angaż Deana Hendersona. Anglik nie zamierza zadowalać się rolą drugiego bramkarza w Manchesterze United i jeśli nie otrzyma stosownych zapewnień od Ole Gunnara Solskjæra, można spodziewać się, że poprosi on o zgodę na transfer.

Lloris z Tottenhamem Hotspur związany jest od sierpnia 2012 roku. Przez ten czas rozegrał 361 spotkań (trzeci wynik w historii klubu) i 123 razy zachował czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy