Tottenham i Borussia Dortmund powalczą o napastnika z Championship?!

Tottenham i Borussia Dortmund powalczą o napastnika z Championship?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Team Talk

Na celowniku Tottenhamu i Borussii Dortmund miał znaleźć się Marcus Forss.

Mimo to, że 21-latek nie jest pierwszym wyborem szkoleniowca Brentfordu, Thomasa Franka, to i tak budzi duże zainteresowanie na rynku.

W jego kontekście mówiło się między innymi o transferze do Premier League. Tam chce go bowiem Tottenham. Wspomniana ekipa nie będzie miała jednak łatwego zdania, ponieważ o usługi napastnika zabiega też Borussia Dortmund.

Sam piłkarz jest świadom tego, że nie gra tyle, ile sam by tego chciał. Z tego też powodu wkrótce może rozejrzeć się za nowym pracodawcą.

Władze klubu chcą wyjść mu jednak naprzeciw i zaproponować nowy kontrakt, za którym poszłaby znaczna podwyżka. Jego obecna umowa obowiązuje bowiem do 30 czerwca 2023 roku.

Na ten moment nie wiadomo, jak potoczą się rozmowy. Fakty są jednak takie, że zespół ze stolicy Anglii mocno nalega na ten transfer. Ogromnym zwolennikiem tego ruchu ma być Daniel Levy.

Prezes Tottenhamu jest bowiem zdanie, że Forss ma zadatki, aby w kolejnych latach być rozchwytywany przez najlepsze kluby świata. Nie chce przespać okazji.

Jeśli dojdzie do transferu, będzie to kolejny piłkarz, który trafi do „Kogutów” z niższych lig. W ostatnich latach podobną drogę przebyli Joe Rodon oraz Dele Alli.

Urodzony w Turku zawodnik rozegrał w tym sezonie łącznie 21 spotkań. Jego dorobek to siedem bramek.

Forss ma też na swoim koncie trzy występy w dorosłej kadrze Finlandii. Tam strzelił natomiast jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy