Tottenham ma chrapkę na Benrahmę

Tottenham ma chrapkę na Benrahmę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” pisze o zainteresowaniu Tottenhamu Saïdem Benrahmą z Brentford.

24-letni Benrahma ma za sobą drugi udany sezon w Championship. W jego trakcie skrzydłowy zdobył 17 bramek i zanotował 10 asyst. Brentford walczyło o awans do Premier League w barażach. W finale lepsze okazało się Fulham.

Benrahma chciałby trafić na najwyższy angielski szczebel, co zwiększa szanse na transfer. W kierunku trzykrotnego reprezentanta Algierii spogląda Tottenham, który - choć nie planował większych letnich wydatków - może być skłonny zapłacić za atakującego 16 milionów funtów. Zainteresowanie zawodnikiem wykazują również Aston Villa i Leeds United.  

Działacze Brentford woleliby zarobić na Benrahmie 25 milionów funtów. Być może zmniejszą jednak oczekiwania. Warto dodać, że dwa lata temu angielski klub zapłacił za niego Nice raptem 1,5 miliona funtów.  

Benrahma był związany z Nice przez kilka lat. W tym czasie występował zarówno w ekipie z Lazurowego Wybrzeża, jak i na wypożyczeniach w Angers, Ajaccio i Châteauroux.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy