Tottenham ma chrapkę na Benrahmę

Tottenham ma chrapkę na Benrahmę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” pisze o zainteresowaniu Tottenhamu Saïdem Benrahmą z Brentford.

24-letni Benrahma ma za sobą drugi udany sezon w Championship. W jego trakcie skrzydłowy zdobył 17 bramek i zanotował 10 asyst. Brentford walczyło o awans do Premier League w barażach. W finale lepsze okazało się Fulham.

Benrahma chciałby trafić na najwyższy angielski szczebel, co zwiększa szanse na transfer. W kierunku trzykrotnego reprezentanta Algierii spogląda Tottenham, który - choć nie planował większych letnich wydatków - może być skłonny zapłacić za atakującego 16 milionów funtów. Zainteresowanie zawodnikiem wykazują również Aston Villa i Leeds United.  

Działacze Brentford woleliby zarobić na Benrahmie 25 milionów funtów. Być może zmniejszą jednak oczekiwania. Warto dodać, że dwa lata temu angielski klub zapłacił za niego Nice raptem 1,5 miliona funtów.  

Benrahma był związany z Nice przez kilka lat. W tym czasie występował zarówno w ekipie z Lazurowego Wybrzeża, jak i na wypożyczeniach w Angers, Ajaccio i Châteauroux.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy