Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu

Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Tottenham cały czas szuka nowego menedżera. Na faworyta do objęcia tego stanowiska wyrasta Nuno Espírito Santo - podaje „Daily Mail”.

Jeszcze tydzień temu wydawało się, że londyńską drużynę w kolejnym sezonie poprowadzi Paulo Fonseca. Do podpisania umowy z Portugalczykiem jednak nie doszło. Potem pojawił się temat podjęcia pracy w londyńskim klubie przez Gennaro Gattuso, ale i on jest już zamknięty.

Z najnowszych doniesień „Daily Mail” wynika, że obecnie są duże szanse na to, że nowym menedżerem Tottenhamu zostanie Espírito Santo. 47-latek może liczyć na poparcie zarówno Daniela Levy’ego, jak i Fabio Paraticiego, i wyrósł na głównego kandydata. Działacze zastanawiali/zastanawiają się też nad Grahamem Potterem z Brighton & Hove Albion, ale wyżej stoją notowania Portugalczyka.

Espírito Santo przez cztery ostatnie sezony pracował w Wolverhampton Wanderers. Rozgrywki 2020/2021 były dla „Wilków” najmniej udane i władze Tottenhamu o tym nie zapominają. Jednocześnie mają jednak na uwadze to, że po odejściu Diogo Joty i kontuzji odniesionej przez Raúla Jiméneza drużyna nie została odpowiednio wzmocniona.

Po opuszczeniu Wolverhampton Espírito Santo był już łączony między innymi z Evertonem i Crystal Palace.

Tottenham z nieudolną próbą zatrudnienia menedżera. „Złożyli osłupiającą ofertę”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy