Tottenham przeprowadzi hitowy transfer działacza?!

Tottenham przeprowadzi hitowy transfer działacza?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Canal+

Francuski oddział stacji Canal+ informuje, że Luís Campos jest na dobrej drodze, aby zmienić pracodawcę. Nowym przystankiem w karierze dyrektora sportowego Lille miałby być Tottenham Hotspur.

55-latek, który uchodzi za wielkiego specjalistę w swojej dziedzinie, ponoć nie jest do końca zadowolony ze swojej współpracy z LOSC. Szczególnie doskwierać ma mu brak większych funduszy na transfery. Z tego powodu rozmyśla na temat odejścia ze Stade Pierre-Mauroy, lecz bez konieczności brania wolnego od futbolu.

Mając na uwadze szybko rozprzestrzeniające się wieści, chęć nawiązania ponownej współpracy z Camposem wyraziły władze AS Monaco. Według Canal+ zdecydowanie bliżej mu jednak do Tottenhamu Hotspur.

Do Londynu nie tak dawno zawitał José Mourinho, który ze swoim rodakiem zna się od wielu lat. Obaj w sezonie 2012/2013 byli zatrudnieni w Realu Madryt, gdzie „The Special One” pełnił rolę szkoleniowca, z kolei drugi z Portugalczyków zajmował się skautingiem. Niewykluczone, że panowie wkrótce spotkają się ze sobą ponownie, ale już w Anglii.

W tym kontekście warto dodać, że utytułowany menedżer stworzył pokaźną listę życzeń i z pewnością po otwarciu okna transferowego będzie on naciskał na władze „Kogutów”, domagając się angażu nowych graczy. Tu pole do popisu miałby właśnie 55-latek.

Podczas pracy Camposa w AS Monaco do drużyny dołączyli James Rodríguez, João Moutinho czy Anthony Martial, a później przynieśli klubowi ogromny zysk. Lille wzmocnili zaś Nicolas Pépé, Thiago Mendes czy Rafael Leão, i sytuacja się powtórzyła.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy