Tottenham wciąż bez porozumienia w sprawie Cristiana Romero. Anglicy aktywują rozmowy z TRZEMA opcjami rezerwowymi

Tottenham wciąż bez porozumienia w sprawie Cristiana Romero. Anglicy aktywują rozmowy z TRZEMA opcjami rezerwowymi fot. Dignity 100 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Tottenham nie doszedł w dalszym ciągu do porozumienia w kwestii sprowadzenia do siebie Cristiana Romero z Atalanty. Z tego powodu klub z Londynu postanowił rozpocząć rozmowy z opcjami rezerwowymi, aby być przygotowanym na ewentualne fiasko negocjacji - poinformował Fabrizio Romano.

Przedstawiciele „Kogutów” są wciąż bardzo mocno nastawieni na nawiązanie współpracy z argentyńskim defensorem, ale do tej pory nie zdołali jeszcze ustalić kluczowych warunków transferu 23-latka, który miałby łącznie kosztować nawet 55 milionów euro.

Z tego względu ekipa z Premier League postanowiła zabezpieczyć się na ewentualne fiasko negocjacji z Atalantą i rozpoczęła wstępne rozmowy z trzema opcjami rezerwowymi.

Fabrizio Romano przekonuje, że zawodnikiem mogącym zasilić szeregi Tottenhamu w przypadku upadku tematu Cristiana Romero będzie Takehiro Tomiyasu (Bologna), Kurt Zouma (Chelsea) lub Nikola Milenković (Fiorentina).

Cała trójka z różnym natężeniem przewijała się w minionych tygodniach jako kandydaci do dołączenia do drużyny „Kogutów”, ale jak pokazał czas nie okazali się priorytetami dla władz klubu.

Niewykluczone, że wkrótce ta sytuacja ulegnie zmianie. Na chwilę obecna wydaje się to mało prawdopodobne. Mimo to należy o nich pamiętać między innymi ze względu na fakt, że byliby oni tańszą opcją dla Tottenhamu.

Na najwyższą sumę z nich jest wyceniany Zouma (25 milionów euro), a na najniższą Milenković (15 milionów euro), za którego nieznacznie mniej byłoby trzeba zapłacić niż za Tomiyasu (18 milionów euro).

Romano podkreślił także, że Duje Ćaleta-Car z Olympique'u Marsylia nie był i nie jest żadną opcją dla klubu z Londynu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy