Tottenham wciąż bez porozumienia w sprawie transferu Bale'a. Rozmowy trwają

Tottenham wciąż bez porozumienia w sprawie transferu Bale'a. Rozmowy trwają fot. imagestockdesign / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Tottenham nie wypracował jeszcze żadnych konkretnych podstaw z Realem Madryt w kwestii zakontraktowania Garetha Bale'a - poinformował Fabrizio Romano.

Przedstawiciele „Kogutów” wykorzystali fakt prowadzenia udanych rozmów z „Królewskimi” w sprawie transferu Sergio Reguilóna do podjęcia próby pozyskania Garetha Bale'a.

Walijczyk odniósł się w optymistyczny sposób do możliwości ponownego zasilenia szeregów Tottenhamu, co z zadowoleniem przyjęły także władze Realu Madryt, które chętnie pozbędą się sowicie opłacanego zawodnika, który nie widnieje w planach i nie cieszy się zaufaniem Zinédine'a Zidane'a.

Ekipa z Estadio Santiago Bernabéu zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, że klub z Londynu nie jest w stanie wyłożyć zadowalającej ich kwoty na definitywne pozyskanie doświadczonego skrzydłowego, dlatego są skłonni zgodzić się na jego wypożyczenie.

Fabrizio Romano uważa, że „Królewskim” zależy w tym kontekście na całkowitym wymazaniu 31-latka ze swojej listy płac, co pozwoliłoby im zaoszczędzić w sezonie 2020/2021 aż 17 milionów euro.

Tottenham i w tym przypadku nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom mistrza Hiszpanii, bo jest gotów maksymalnie pokryć 50 procent jego wynagrodzenia, wbrew temu co podała „Marca”.

Nie da się zatem ukryć, że rozbieżności pomiędzy drużynami są dość duże, ale mimo to zamierzają one w dalszym ciągu prowadzić rozmowy na temat transferu Bale'a, który jednocześnie naciska na władze Realu Madryt, aby umożliwiły mu opuszczenie ich szeregów na rzecz powrotu do Tottenhamu, gdzie występował w latach 2007-2013.

Wspomniany dziennikarz dodaje jednocześnie, że Walijczyk nie kontaktował się w ostatnich tygodniach z Manchesterem United, który też miał stanowić dla niego jedną z opcji ucieczki z drużyny „Królewskich” oraz zaprzeczył doniesieniom sugerującym, że przenosiny doświadczonego skrzydłowego do londyńskiego klubu wiązałyby się z powędrowaniem w przeciwnym kierunku Dele Allego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy