Tottenham wciąż chce Kondogbię

Tottenham wciąż chce Kondogbię
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sky Sports podaje, że Tottenham cały czas jest zainteresowany pozyskaniem Geoffreya Kondogbii.

Steve Hitchen, który pełni w londyńskim klubie rolę szefa skautów, przygląda się Francuzowi (jakiś czas temu zdecydował się na grę w reprezentacji Republiki Środkowoafrykańskiej) przynajmniej od 2017 roku. Fanem umiejętności pomocnika Valencii jest również prowadzący „Koguty” José Mourinho i wszystko wskazuje na to, że latem Tottenham poczyni konkretne kroki mające na celu zakontraktowanie zawodnika.  

Kondogbia trafił do Valencii w 2017 roku. Na początku był do niej wypożyczony z Interu, a z czasem został wykupiony przez „Nietoperze”. Do tej pory rozegrał 89 spotkań w barwach hiszpańskiej ekipy.  

Jeśli chodzi o trwający sezon, Kondogbia wybiegał 17 razy na murawy LaLiga. Licząc wszystkie rozgrywki, ma na koncie 24 występy i dwie bramki.  

Po rozegraniu 29 kolejek Tottenham zajmuje ósme miejsce w tabeli Premier League. „Koguty” odpadły z Ligi Mistrzów po dwumeczu z RB Lipsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy