Tottenham z transferem pomocnika. „Here we go”

Tottenham z transferem pomocnika. „Here we go” fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmercato.net I Fabrizio Romano

Tottenham osiągnął pełne porozumienie z Metz dotyczące transferu Pape Matara Sarra - informuje Footmercato.net.

Tottenham już od pewnego czasu starał się o podpis 18-letniego pomocnika. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami francuskich dziennikarzy sprawa jest przesądzona. Kluby osiągnęły porozumienie, a z londyńczykami dogadał się również sam Sarr, który podpisze z nimi sześcioletni kontrakt.

Nie do końca jasny jest na razie koszt transferu. Fabrizio Romano pisze o 15 milionach euro podstawowej kwoty. Pojawiają się również informacje o 17,5 miliona euro plus 7,5 miliona w bonusach, a także o 30 milionach - już z dodatkami.

Wiele wskazuje na to, że Sarr pozostanie jeszcze na rok w Metz na zasadzie wypożyczenia.

Dwukrotny reprezentant Senegalu rozegrał w poprzednim sezonie 22 mecze w Ligue 1. Strzelił w nich trzy gole. W obecnych rozgrywkach pojawiał się na razie na murawie trzy razy. W ostatnim starciu z Reims (1:0) zanotował asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy