Tottenham z transferem pomocnika. „Here we go”

Tottenham z transferem pomocnika. „Here we go” fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmercato.net I Fabrizio Romano

Tottenham osiągnął pełne porozumienie z Metz dotyczące transferu Pape Matara Sarra - informuje Footmercato.net.

Tottenham już od pewnego czasu starał się o podpis 18-letniego pomocnika. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami francuskich dziennikarzy sprawa jest przesądzona. Kluby osiągnęły porozumienie, a z londyńczykami dogadał się również sam Sarr, który podpisze z nimi sześcioletni kontrakt.

Nie do końca jasny jest na razie koszt transferu. Fabrizio Romano pisze o 15 milionach euro podstawowej kwoty. Pojawiają się również informacje o 17,5 miliona euro plus 7,5 miliona w bonusach, a także o 30 milionach - już z dodatkami.

Wiele wskazuje na to, że Sarr pozostanie jeszcze na rok w Metz na zasadzie wypożyczenia.

Dwukrotny reprezentant Senegalu rozegrał w poprzednim sezonie 22 mecze w Ligue 1. Strzelił w nich trzy gole. W obecnych rozgrywkach pojawiał się na razie na murawie trzy razy. W ostatnim starciu z Reims (1:0) zanotował asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy