Tottenham znalazł stałego menedżera?! Faworyt na następcę Mourinho

Tottenham znalazł stałego menedżera?! Faworyt na następcę Mourinho
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Athletic

Marcelino jest jednym z głównych kandydatów do objęcia posady menadżera Tottenhamu, o czym informuje „The Athletic”.

W ostatnich dniach niespodziewanie doszło do zmian na stanowisku menadżera Tottenhamu. W poniedziałek z posadą pożegnał się José Mourinho.

Chwilę po tym poinformowano, że jego miejsce zajął 29-letni Ryan Mason. Były piłkarz „Kogutów” przejął jednak rolę szkoleniowca tylko tymczasowo i zatrudnienie go pozwoli na poszukanie odpowiedniego następcy dla Portugalczyka.

Po tym, jak odprawa Mourinho kosztowała władze Tottenhamu blisko 30 milionów funtów, w klubie muszą rozejrzeć się za menedżerem, który nie będzie oczekiwał wielkiej pensji.

W ostatnich godzinach w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze nazwiska. Zdaniem „The Athletic”, jednym z głównych kandydatów do objęcia stołecznego klubu jest Marcelino.

55-latek prowadzi obecnie Athletic Club. Jego kontrakt jest wprawdzie ważny do 30 czerwca 2022 roku, ale działacze angielskiej ekipy mają nadzieje, że uda im się go przekonać do podjęcia nowego wyzwania.

Jeśli Hiszpan nie zdecyduje się na opuścić ekipy z Kraju Basków, „Koguty” mogą sięgnąć po inne opcje. Takimi są między innymi Roberto Martínez, Ralf Rangnick i Julian Nagelsmann.

Na obecnym etapie sezonu Tottenham to siódma ekipa Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy