Tottenham znalazł upragnionego napastnika. Nie jest nim Milik

Tottenham znalazł upragnionego napastnika. Nie jest nim Milik
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gonçalo Lopes

Tottenham powinien w najbliższych dniach dopiąć wszystkie formalności związane z zakontraktowaniem Carlosa Viníciusa z Benfiki - poinformował Gonçalo Lopes.

Przedstawiciele londyńskiego klubu rozglądali się od dłuższego czasu za wartościowym zmiennikiem i partnerem dla Harry'ego Kane'a. Przez pewien czas wydawało się, że może nim zostać Arkadiusz Milik.

Reprezentant Polski preferował jednak w pierwszej kolejności obranie innego kierunku i zbyt późno wyraził gotowość do ewentualnego zasilenia szeregów „Kogutów”, które rozpoczęły już prace nad zakontraktowaniem upragnionego napastnika. Gonçalo Lopes przekonuje, że ma nim zostać Carlos Vinícius z Benfiki.

Wspomniany dziennikarz uważa, że Tottenham osiągnął pełne porozumienie ze wszystkimi stronami i brazylijski snajper przeniesie się do zespołu z Premier League na zasadzie rocznego wypożyczenie z opcją definitywnego wykupu za kwotę oscylującą w granicach 45 milionów euro.

25-latek trafił do drużyny z Lizbony w lipcu ubiegłego roku z Napoli za blisko 20 milionów euro. Od tego czasu udało mu się wystąpić w 49 spotkaniach „Orłów”, w których zdobył 24 bramki oraz zanotował 13 asyst.

Wcześniej w mediach spekulowano, że klub z Londynu interesował się także zakontraktowaniem jego zespołowego kolegi - Harisa Seferovicia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy