Trabzonspor szykuje następcę Yilmaza

Trabzonspor szykuje następcę Yilmaza
Redakcja
Redakcja
Źródło: Turkish Football

Trabzonspor prowadzi otwarte rozmowy z Gaziantepsporem w sprawie transferu Muhammeta Demira. Wiceprezes klubu z Trabzonu spotkał się z prezesem Gaziantepsporu aby negocjować ofertę za napastnika.

Klub znad Morza Czarnego interesuję się tym zawodnikiem, gdyż w wakacje Trabzonspor ma opuścić gwiazda drużyny, Burak Yilmaz.

Muhammet Demir, 20- letni atakujący zdobył w poprzednim sezonie 11 bramek w 29 występach. Jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących napastników w Turcji. Demir zdobył 47 bramek w 51 meczach dla tureckiej drużyny narodowej w reprezentacjach młodzieżowych. Posiada imponującą technikę, wspaniałą sprawność i jest niebezpieczny w powietrznych pojedynkach.

Młody napastnik pochodzi z Trabzonu. Miasto to słynie z fanatycznych kibiców. Według najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Bilyoner.com 72%  mieszkańców kibicuje Trabzonsporowi.

3. zespół ubiegłego sezonu tureckiej pierwszej ligi interesuje się również innymi graczami Gaziantepsporu, Danym i Cenkiem Tosunem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy