Transfer Babela!

Transfer Babela!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Ryan Babel zmieni klub w zimowym oknie transferowym.

Holender latem powrócił do europejskiej piłki, kończąc współpracę z Al-Ain i podpisując półroczny kontrakt z Deportivo. Mimo wątpliwości dotyczących jego dyspozycji, 30-latek okazał się podstawowym zawodnikiem nowego zespołu. W jedenastu ligowych meczach zdobył cztery bramki.

Działacze hiszpańskiego klubu już kilka tygodni temu wyrazili publicznie chęć przedłużenia umowy ze skrzydłowym i wydawało się, że były zawodnik Liverpoolu na dłużej zagości w LaLiga. Tymczasem piłkarz zdecydował się zmienić otoczenie. Na łamach mediów wyjawił powody swojego wyboru.

- Czeka mnie rozmowa z moim agentem, ale ze względu na sytuację rodzinną wybiorę ofertę z innego klubu.

- Nie wybrałem jeszcze konkretnej propozycji. Każdy wie, że jedna pochodzi z Besiktasu, aczkolwiek zgłosiły się po mnie jeszcze dwie inne ekipy.

Przeprowadzka do Stambułu na chwilę obecną wydaje się najbardziej prawdopodobna. Tym bardziej, że najprawdopodobniej kluczowe dla 43-krotnego reprezentanta kraju są zarobki. Tak wynika z komentarza prezydenta Deportivo, Tino Fernandeza.

- Zaproponowaliśmy mu nową umowę, ale nie możemy finansowo konkurować z Turkami. Chcemy podziękować mu za trzy miesiące, które z nami spędził i życzymy mu powodzenia w nowych barwach. 

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy