Transfer Jordiego Alby wkrótce stanie się faktem?

Transfer Jordiego Alby wkrótce stanie się faktem? fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Mundo Deportivo

Transakcja z udziałem Jordiego Alby jest coraz bardziej prawdopodobna. Według "Mundo Deportivo" w najbliższych tygodniach sfinalizowane powinny zostać negocjacje Barcelony i Valencii.

W tym momencie Katalończycy oferują co najwyżej 12 milionów euro za lewego defensora, natomiast Lewantyńczycy żądają 15 milionów.  Zawodnik wydaje się być zdeklarowany - nie chce przedłużyć kończącego się za rok kontraktu z Valencią i oczekuje powrotu do Barcelony, w której się wychował (odszedł w 2005 roku). W związku z tym to właśnie klub kupujący znajduje się w lepszej pozycji negocjacyjnej.

Wiele może się wyjaśnić po powrocie z USA prezydenta Valencii Manuela Llorente. "Nietoperze" rozegrały wczoraj ostatni mecz podczas amerykańskiego tournee i niebawem powrócą do Hiszpanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy