Transfer Krzysztofa Piątka nawet jutro. Cztery miliony euro!

Transfer Krzysztofa Piątka nawet jutro. Cztery miliony euro!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Krzysztof Stanowski | Gianluca Di Marzio

Krzysztof Piątek w czwartek przejdzie testy medyczne przed transferem do Genoi.

Krzysztof Piątek po bardzo dobrym sezonie w barwach Cracovii zmieni drużynę i przeniesie się do Genoi. Wskazują na to wszystkiego doniesienia medialne i obecnie transfer 22-latka do ligi włoskiej mogą zablokować jedynie słabe wyniki testów medycznych, które zostaną przeprowadzone już jutro.

Jak poinformował Krzysztof Stanowski, na młodego polskiego napastnika we Włoszech czeka już propozycja czteroletniego kontraktu. Sfinalizowane zostały również negocjacje pomiędzy klubami. Cracovia ma zarobić na Piątku cztery miliony euro.

Według wcześniejszych doniesień medialnych przeprowadzka Piątka do Genui ma być dopiero początkiem polskich transferów „Rossoblu”. Na celowniku „Gryfonów” znajdują się także dwaj inni gracze, czyli: Paweł Dawidowicz i Łukasz Skorupski. Pierwszy może zostać wykupiony z rezerw Benfiki, a drugi z Romy.

22-letni wychowanek Lechii Dzierżoniów zdobył w poprzednim sezonie 21 bramek oraz zaliczył cztery asysty w 36 spotkaniach w LOTTO Ekstraklasie. Zawodnik otrzymywał już także powołania do reprezentacji Polski, jednak nie zdołał jeszcze w niej zadebiutować.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy