Transfer Melo: Galatasaray za biedne?
2012-07-19 10:37:06; Aktualizacja: 13 lat temu
Felipe Melo na swoim Twitterze potwierdził, że doszedł do porozumienia z władzami Galatasaray w sprawie kontraktu indywidualnego. Turcy muszą jeszcze dogadać się z Juventusem, który jest właścicielem karty zawodnika.
- Witam fanów GS! Jestem w Orlando z moją rodziną, ale tęsknię za Wami. Z miłości do Was i Galatasaray zaakceptowałem ofertę klubu. Teraz władze muszą pokazać, że im na mnie zależy i dojść do porozumienia z Juventusem. - napisał Melo.
Promoesport Bcn, agencja zajmująca się intersami Brazylijczyka, zdementowała informację, jakoby negocjacje utknęły w martwym punkcie z powodu zbyt wysokich opłat prowizyjnych oczekiwanych przez agenta byłego reprezentanta 'Canarinhos', Jose Rodrigueza Bastera.
29-latek dołączył do 'Galaty' latem zeszłego roku na zasadzie wypożyczenia, w trakcie którego rozegrał 36 spotkań, strzelając 12 bramek. Mistrzowie Turcji nie chcą jednak zapłacić ustalonych 13 milionów euro za transfer definitywny defensywengo pomocnika i będą starali się wynegocjować niższą cenę.
![Kibice Widzewa Łódź z klarownym przekazem do piłkarzy [FOTO]](img/photos/112968/170x113/widzew-lodz.jpg)



![Przedostatni mecz Polek w tym roku. Składy na mecz ze Słowenią [OFICJALNIE]](img/photos/102835/170x113/ewa-pajor.jpg)
![Ekstraklasa: Składy na Piast Gliwice - Widzew Łódź [OFICJALNIE]. Goście dwójką z przodu](img/photos/113081/170x113/piast-gliwice-widzew-lodz.jpg)


![Kibice Widzewa Łódź z klarownym przekazem do piłkarzy [FOTO]](img/photos/112968/90x60/widzew-lodz.jpg)



![Przedostatni mecz Polek w tym roku. Składy na mecz ze Słowenią [OFICJALNIE]](img/photos/102835/90x60/ewa-pajor.jpg)
![Ekstraklasa: Składy na Piast Gliwice - Widzew Łódź [OFICJALNIE]. Goście dwójką z przodu](img/photos/113081/90x60/piast-gliwice-widzew-lodz.jpg)





