Transfer Mike’a Maignana zdaje się być przesądzony. „Done deal”

Transfer Mike’a Maignana zdaje się być przesądzony. „Done deal” fot. Ligue 1
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Patrick Berger

Przenosiny Mike’a Maignana do Milanu wydają się być przesądzone.

Nieco wcześniej pojawiły się informacje sugerujące, że Maignan doszedł do porozumienia z władzami Milanu w sprawie warunków indywidualnych. Z doniesień Patricka Bergera ze Sport1.de wynika, że konsensus osiągnęły również kluby. Jego zdaniem transfer bramkarza Lille za około 15 milionów euro jest już przesądzony. Niemiecki dziennikarz przypomniał, że Maignana u siebie chciała również Borussia Dortmund.

Jak podawały już włoskie źródła, golkiper ma podpisać z mediolańskim klubem pięcioletni kontrakt.

Berger dodał, że gotowy opuścić Milan jest Gianluigi Donnarumma. Pole position w wyścigu o jego podpis zajmuje Juventus

Maignana łączyło się z odejściem z Lille już od kilku miesięcy. W tym czasie pojawiały się informacje o zainteresowaniu jego osobą ze strony między innymi Chelsea czy Manchesteru United. Władze Lille nie znajdują się w zbyt korzystnej sytuacji, ponieważ kontrakt 25-latka wygasa już 30 czerwca 2022 roku.

Dotychczasowy bilans Maignana w Ligue 1 to 144 występy i 56 czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy