Transfer Ødegaarda? Negocjacje w najbliższych dniach

Transfer Ødegaarda? Negocjacje w najbliższych dniach
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: De Telegraaf

Wkrótce powinna wyjaśnić się przyszłość Martina Ødegaarda.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo wiadomości na temat norweskiego skrzydłowego, którego Real Madryt wypożyczył do Vitesse. Wbrew wcześniejszym doniesieniom „Marca” informowała już, że „Królewscy” nie zamierzają się z nim definitywnie żegnać. To samo pisze teraz „De Telegraaf”. Ødegaardem najbardziej interesuje się Ajax.

Jak czytamy, możliwe będzie dwuletnie wypożyczenie zawodnika do amsterdamskiego klubu. Działacze Ajaksu zapewne podejmą próby przekonania Realu do zawarcia w umowie opcji wykupu, ale madrytczycy raczej nie zmienią zdania.

Negocjacje dotyczące transferu 20-latka mają odbyć się w najbliższych dniach. Jeśli w grę faktycznie wejdzie dwuletnie wypożyczenie, wcześniej podpisze on nowy kontrakt z Realem, bo obecny wygasa 30 czerwca 2021 roku.

„De Telegraaf” podkreśla, że Ødegaard, który wcześniej był też wypożyczony do Heerenveen, początkowo nie zachwycał skautów Ajaksu. Z czasem zmienili oni jednak zdanie na temat Norwega. Bilans skrzydłowego z trwającego sezonu to 33 występy, osiem bramek i dziewięć asyst.  

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy