Transfermarkt: Jedenastka boiskowych łobuziaków. W sumie mają na koncie 168 czerwonych kartek

Transfermarkt: Jedenastka boiskowych łobuziaków. W sumie mają na koncie 168 czerwonych kartek fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfermarkt.de

Portal Transfermarkt.de postanowił stworzyć najmocniejszą jedenastkę w oparciu o piłkarzy często oglądających czerwone kartki.

W składzie znaleźli się zarówno zawodnicy, którzy zawiesili już buty na kołku, jak i aktywni piłkarze. Z wyróżnionych graczy najwięcej czerwonych kartoników ma na koncie Sergio Ramos. Stoper Realu Madryt zobaczył ich do tej pory 26.

W czołówce jest również Edgar Davids. Były pomocnik m.in. Ajaksu, Milanu, Juventusu i Interu był wyrzucany z boiska 25 razy.

W ataku znaleźli się Mario Balotelli i Zlatan Ibrahimović.

Łącznie jedenastu zawodników uzbierało 168 czerwonych kartek.

Jedenastka Transfermarkt.de:

Jens Lehmann (Niemcy) – siedem czerwonych kartek;

Sergio Ramos (Hiszpania) – 26 czerwonych kartek;
Marco Materazzi (Włochy) – 15 czerwonych kartek;
Pepe (Portugalia) – 12 czerwonych kartek;
Patrice Evra (Francja) – 12 czerwonych kartek;

Daniele De Rossi (Włochy) – 15 czerwonych kartek;
Edgar Davids (Holandia) – 25 czerwonych kartek;
Zinedine Zidane (Francja) – 14 czerwonych kartek;
Francesco Totti (Włochy) – 16 czerwonych kartek;

Mario Balotelli (Włochy) – 13 czerwonych kartek;
Zlatan Ibrahimović (Szwecja) – 13 czerwonych kartek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” UEFA z mocnym oświadczeniem w sprawie zapowiadanego utworzenia Superligi [OFICJALNIE] UEFA z mocnym oświadczeniem w sprawie zapowiadanego utworzenia Superligi [OFICJALNIE] Dwóch gigantów nie popiera utworzenia Superligi Dwóch gigantów nie popiera utworzenia Superligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy