Transferowa ofensywa Romy. Nie tylko nowy bramkarz

Transferowa ofensywa Romy. Nie tylko nowy bramkarz
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla

Zgodnie z doniesieniami Alfredo Pedulli Roma po sprzedaży Alissona poczyni kilka ruchów transferowych.

Włoskie i brytyjskie media nie mają wątpliwości - brazylijski bramkarz już na pewno przeniesie się do Liverpoolu. Strony doszły do porozumienia na poziomie 75 milionów euro, a to oznacza, że 25-latek zostanie najdroższym golkiperem w historii futbolu.

Sprawdzają się wcześniejsze doniesienia i rzymianom najbardziej zależy na tym, by następcą Alissona pozostał Alphonse Aréola z Paris Saint-Germain. W ostatnich godzinach doszło do kolejnych kontaktów między działaczami „Giallorossich” a współpracującym z 25-letnim Francuzem Mino Raiolą.

Ściągnięcie Aréoli jest dla nich priorytetem. W razie komplikacji skupią się oni na pozyskaniu Robina Olsena z Kopenhagi.

Na tym jednak nie koniec. Aktywni w tym oknie transferowym włodarze Romy zamierzają bowiem wzmocnić jeszcze ofensywę. Pieniądze z transferu Alissona mogą pomóc im w sprowadzeniu Domenico Berardiego z Sassuolo lub Suso z Milanu.

Przypomnijmy, że tego lata do Rzymu trafili już m.in. Justin Kluivert, Javier Pastore, Davide Santon, Ante Ćorić i Bryan Cristante.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy