Transferowa ofensywa Romy. Nie tylko nowy bramkarz

Transferowa ofensywa Romy. Nie tylko nowy bramkarz
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla

Zgodnie z doniesieniami Alfredo Pedulli Roma po sprzedaży Alissona poczyni kilka ruchów transferowych.

Włoskie i brytyjskie media nie mają wątpliwości - brazylijski bramkarz już na pewno przeniesie się do Liverpoolu. Strony doszły do porozumienia na poziomie 75 milionów euro, a to oznacza, że 25-latek zostanie najdroższym golkiperem w historii futbolu.

Sprawdzają się wcześniejsze doniesienia i rzymianom najbardziej zależy na tym, by następcą Alissona pozostał Alphonse Aréola z Paris Saint-Germain. W ostatnich godzinach doszło do kolejnych kontaktów między działaczami „Giallorossich” a współpracującym z 25-letnim Francuzem Mino Raiolą.

Ściągnięcie Aréoli jest dla nich priorytetem. W razie komplikacji skupią się oni na pozyskaniu Robina Olsena z Kopenhagi.

Na tym jednak nie koniec. Aktywni w tym oknie transferowym włodarze Romy zamierzają bowiem wzmocnić jeszcze ofensywę. Pieniądze z transferu Alissona mogą pomóc im w sprowadzeniu Domenico Berardiego z Sassuolo lub Suso z Milanu.

Przypomnijmy, że tego lata do Rzymu trafili już m.in. Justin Kluivert, Javier Pastore, Davide Santon, Ante Ćorić i Bryan Cristante.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy