Transferowa ofensywa Shenzen. OFICJALNIE: Klub ogłosił pozyskanie 14 zawodników!

Transferowa ofensywa Shenzen. OFICJALNIE: Klub ogłosił pozyskanie 14 zawodników!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Shenzen FC

Przedstawiciele Shenzen FC poinformowali o dopięciu wszystkich formalności związanych z zakontraktowaniem 14 nowych piłkarzy.

Wycofanie się Tianjin Tianhai z rywalizacji w Chinese Super League sprawiło, że Shenzen FC, które zakończyło minione rozgrywki w strefie spadkowej utrzymało się w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju.

Z tego też powodu władze azjatyckiego klubu poczynili szereg starań, aby wzmocnić drużynę prowadzoną przez Roberto Donadoniego przynajmniej przyzwoitymi zawodnikami, którzy będą w stanie tym razem w całkowicie sportowej rywalizacji zapewnić zespołowi pozostanie w elicie.

Przedstawiciele „Młodej Armii” mają za sobą niezwykle pracowity okres i na nieco ponad tydzień przed rozpoczęciem rywalizacji w Chinese Super League ogłosili fakt zawarcia umów z aż 14 piłkarzami.

Spośród nich najbardziej znany jest Thievy Bifouma, którego fakt pozyskania został ogłoszony wcześniej, ale dopiero teraz został on formalnie zarejestrowany jako gracz Shenzen FC.

Poza nim do chińskiej drużyny dołączyli - Guoliang Chen (ostatnio bez klubu), Yue Xu (ostatnio Shanghai Shenua U-19), Wai-Tsun Dai (ostatnio Wolverhampton U-23), Ke Sun, Lu ZhangJu-hun SongHaolun Mi, Yue Liu, Haofeng XuRuifeng Huang (ostatnio Tianjin Tianhai), Lei Liao (ostatnio UD Los Garres), Zhipeng Jiang (Hebei China Fortune) i Yuan Zhang (odnowienie umowy po półrocznej przerwie).

Najbardziej kosztownym transferem poza wspomnianym Kongijczykiem było sprowadzenia przedostatniego z wymienionych graczy, który opuścił Hebei China Fortune za 2,5 miliona euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bartomeu: Nadchodzi czas decyzji w FC Barcelonie Bartomeu: Nadchodzi czas decyzji w FC Barcelonie Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium OFICJALNIE: Everton Soares, Vertonghen i Waldschmidt w Benfice! OFICJALNIE: Everton Soares, Vertonghen i Waldschmidt w Benfice! Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy