Transfery - Relacja na żywo [06/01/2026]
Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń w dniu 6 stycznia 2026 roku.
![Transfery - Relacja na żywo [06/01/2026]](img/photos/114049/1500xauto/relacja-06012026.jpg)
Porozumienie na linii AC Milan-Mike Maignan w sprawie przedłużenia kontraktu jest bliżej niż kiedykolwiek. Nowa umowa miałaby obowiązywać do czerwca 2031 roku. [Gianluca Di Marzio]
OFICJALNIE: Mikołaj Kluczewski z czwartoligowej Wierzycy Pelplin przebywa na testach w Pogoni Grodzisk Mazowiecki.
OFICJALNIE: Marc-André ter Stegen nabawił się bliżej nieokreślonego urazu przed rozpoczęciem Superpucharu Hiszpanii w Arabii Saudyjskiej. W związku z tym został odesłany z powrotem do Barcelony na szczegółowe badania.
OFICJALNIE: Wissam Ben Yedder podpisał sześciomiesięczny kontrakt z opcją rocznego przedłużenia z Wydad AC.
OFICJALNIE: Elias Andersson odszedł z Randers FC na mocy wygaśnięcia kontraktu.
Eintracht Frankfurt zwiększa zainteresowanie Cajetanem Lenzem z VfL Bochum i obecnie zajmuje czołowe miejsce w rankingu potencjalnych transferów latem. [Florian Plettenberg]
Lazio osiągnęło porozumienie w sprawie pozyskania Petara Ratkova z Red Bulla Salzburg za 13 milionów euro, z wliczonymi dodatkami. [Sky Sport Italia]
OFICJALNIE: Marouane Fellaini opuszcza Royal Charleroi po 21 dniach. W połowie grudnia dołączył do sztabu szkoleniowego, pełniąc w nim rolę doradcy sportowego trenera Hansa Cornelisa.
Bayern Monachium zasugerował Sachy Boey'owi, że korzystnym dla niego rozwiązaniem byłoby zaliczenie zimowego transferu. [Sky]
OFICJALNIE: Menedżer Pep Guardiola poinformował, że Rúben Dias nie będzie zdolny do gry nawet przez sześć tygodni. To efekt kontuzji sięgną udowego odniesionej przez obrońcę w meczu Manchesteru City przeciwko Chelsea.
OFICJALNIE: Brighton & Hove Albion skróciło wypożyczenie Eirana Cashina do Birmingham City. Jednocześnie poinformowano, że defensor spędzi resztę sezonu w szeregach Blackburn Rovers.
Hoffenheim chce zatrzymać Vladimira Coufala. Klub z Bundesligi prowadzi już konkretne rozmowy z prawym obrońcą w sprawie przedłużenia jego kontraktu, który obecnie obowiązuje do 2026 roku. [Sky]
Torino złożyło ofertę za brazylijskiego obrońcę Davida Ricardo z Botafogo. Opiewa ona na miliona euro za wypożyczenie i obowiązek wykup za ponad 6 milionów euro. [Sky Sport Italia]
Patryk Dziczek z Piasta Gliwice ma zostać nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin. Umowa będzie obowiązywać od lata. Niewykluczone jednak, że strony wypracują porozumienie w sprawie przenosin pomocnika już tej zimy. [Piotr Koźmiński]
Cezary Polak z Jagiellonii Białystok znalazł się na celowniku ŁKS-u Łódź. [Kamil Bętkowski]
OFICJALNIE: Zié Ouattara przedłużył kontrakt z Radomiakiem Radom do 30 czerwca 2028 roku.
Michael Gregoritsch pomyślnie przeszedł badania lekarskie. Lada chwila sfinalizuje swoje przenosiny z Brondby do Augsburga w ramach wypożyczenia z opcją wykupu za mniej niż milion euro. [Florian Plettenberg]

![Radomiak Radom - Arka Gdynia: Składy na mecz Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/115097/170x113/radomiak-radom-arka-gdynia.jpg)

![Nie będzie głośnego powrotu do Ekstraklasy. Napastnik wybrał nowy klub [OFICJALNIE]](img/photos/115106/170x113/pedro-henrique.jpg)


![Pierwszy gol w 2026 roku na boiskach Ekstraklasy. Wystarczyły 63 sekundy [WIDEO]](img/photos/115105/170x113/bartosz-nowak.jpg)



![Łączono go z transferem do Ekstraklasy. Zagra dla 20-krotnego mistrza kraju [OFICJALNIE]](img/photos/114513/90x60/nejc-gradisar.jpg)




![Transfery - Relacja na żywo [31/01/2026]](img/photos/114075/90x60/relacja-31012026.jpg)








