Relacja na żywo
Ostatnia aktualizacja:: 11 kwietnia 2025, 00:01

Transfery - Relacja na żywo [10/04/2025]

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń w dniu 10 kwietnia 2025 roku.

Transfery - Relacja na żywo [10/04/2025]
Redakcja
Redakcja Źródło: Transfery.info
Od: Wyświetlaj od:

Manchester City planuje przedłużyć kontrakt z Philem Fodenem. [Nicolò Schira]

Kacper Tobiasz po porażce Legii Warszawa z Chelsea w Lidze Konferencji: - Możemy podejść do tego pozytywnie, że mamy okazję grać z taką drużyną i się pokazać. Trzeba o tym myśleć przy następnym meczu, pozytywnie wyjść i dać z siebie wszystko, bo nie mamy nic do stracenia.

Kinglsey Coman na liście życzeń Liverpoolu. [Christian Falk]

Franco Mastantuono znalazł się na radarze Liverpoolu. [Marcelo Benedetto]

Wygasający latem kontrakt Rafała Augustyniaka z Legią Warszawa zostanie przedłużony dzięki zawartej w nim klauzuli. Jest ona związana z liczbą rozegranych przez niego minut. [Piotr Kamieniecki]

OFICJALNIE: Elijah Adebayo z Luton Town zerwał więzadło krzyżowe przednie.

Siódmy mecz Ruchu Chorzów z rzędu bez zwycięstwa. Tym razem zespół Dawida Szulczka przegrał u siebie 1-2 z Miedzią Legnica.

Fiorentina o krok od półfinału! Piłkarze z Włoch wygrywają na wyjeździe z Celje 2-1.

Olympique Lyon - Manchester United 2-2 i sprawa awansu pozostaje otwarta przed rewanżem.

Jagiellonia Białystok przegrywa z Realem Betis 0-2.

Borussia Dortmund chce pozbyć się Marcela Sabitzera. [Bild]

José Salinas z Eibaru zawarł ustne porozumienie w sprawie wolnego transferu w szeregi Espanyolu. [Matteo Moretto]

Gonçalo Feio poinformował, że Paweł Wszołek musiał przedwcześnie opuścić boisko w spotkaniu Legii Warszawa z Chelsea, ponieważ odczuwał dyskomfort w okolicach mięśnia dwugłowego.

Feyenoord Rotterdam może złożyć latem ofertę za Sebastiana Szymańskiego. [Fotomaç]