Transfery - Relacja na żywo [27/09/2025]
Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń w dniu 27 września 2025 roku.
![Transfery - Relacja na żywo [27/09/2025]](img/photos/110387/1500xauto/relacja-27092025.jpg)
OFICJALNIE: Saddam Hussain otrzymał powołanie do reprezentacji Pakistanu. Na co dzień gra w... piątoligowym fińskim Kajaaninie Haka.
OFICJALNIE: Stało się! Ivan Đurđević został zwolniony z funkcji trenera Stali Mielec. Bilans Serba zatrzymał się na czterech wygranych, siedmiu remisach i dziewięciu porażkach.
OFICJALNIE: Miguel Reisinho został piłkarzem Mamelodi Sundowns FC. Latem był łączony z Jagiellonią Białystok.
Vitinha, pomocnik PSG, nie dokończy dzisiejszego meczu z Auxerre. Zszedł z kontuzją i jego występ w hitowym meczu z FC Barceloną w Lidze Mistrzów stoi pod znakiem zapytania.
Ivan Đurđević na wylocie ze Stali Mielec?! Spadkowicz Ekstraklasy pod wodzą trenera przegrał czwarty mecz z rzędu w I lidze. Tym razem stał się ofiarą dla Stali Rzeszów (2:3 na wyjeździe).
OFICJALNIE: Te mecze Ligi Mistrzów pokaże Telewizja Polska
OFICJALNIE: Rafał Janicki nie wystąpi w meczu przeciwko Cracovii z powodu infekcji. Górnik Zabrze to potwierdził.
W jednym z hitów 5. kolejki Serie A Juventus zremisował z Atalantą 1:1. Gole strzelili kolejno Juan Cabal i Kamal Sulemana.
Piast Gliwice z pierwszym ligowym triumfem w obecnym sezonie. Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonana 4:2.
Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]
Ansu Fati udowadnia, że pierwsze świetne mecze w AS Monaco to nie przypadek. Wypożyczony z FC Barcelony skrzydłowy dołożył czwarte trafienie w trzecim występie, choć okazało się jedynie honorowe. Jego drużyna uległa na wyjeździe Lorient (1:3).
Po raz pierwszy w swojej lidze pokonany został też Liverpool, który mimo wszystko utrzymał się na pozycji lidera. Katem „The Reds” okazało się Crystal Palace. Na Selhurst Park w Londynie padł wynik 2:1.