Trener Getafe przeprasza Jude’a Bellinghama za łączenie go z transferem Masona Greenwooda

Trener Getafe przeprasza Jude’a Bellinghama za łączenie go z transferem Masona Greenwooda fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Getafe CF

Trener Getafe José Bordalás przeprosił Jude’a Bellinghama za sugerowanie jego udziału w transferze Masona Greenwooda.

- Chciałem wyjaśnić to nieporozumienie. Powiedziałem, że Mason Greenwood przybył do Getafe, ponieważ rozmawiał o tym z Bellinghamem. Uświadomiono mi, że tak nie było. Przepraszam – powiedział 59-letni Hiszpan.

- Mason przybył inną drogą. To leżało w naszym interesie, został nam zaproponowany i byliśmy bardzo zainteresowani. Chciałem to tylko wyjaśnić. Nie miałem złych zamiarów – dodał.

Mason Greenwood zadebiutował w barwach Getafe podczas niedzielnego meczu z Osasuną. Wszedł na boisko w 77. minucie zastępując Juanmiego Latasę.

- Byliśmy mile zaskoczeni, to był wymagający mecz i trudny czas dla tego zawodnika. Pomagał w zadaniach ofensywnych, bardzo nas wspierał – ocenił Bordalás.

- Podchodzimy do niego z cierpliwością i spokojem, nie występował przecież od wielu miesięcy. Dzisiejszy dzień musiał być więc dla niego wyjątkowy. Piłkarz zawsze chce grać i rywalizować. Bardzo się zintegrował z drużyną przez tak krótki okres. Nieznajomość języka jest przeszkodą, ale pracuje z nauczycielem, który stara się przyspieszyć jego naukę hiszpańskiego, aby miał lepszy kontakt z kolegami.

21-letni Anglik został wypożyczony do Getafe z Manchesteru United. Od stycznia zeszłego roku był zawieszony z powodu oskarżeń o przemoc wobec swojej partnerki. Jednak siedem miesięcy temu zawarł z nią ugodę, co doprowadziło do wycofania zarzutów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy