Trener Korony przejmie Hérculesa?

Trener Korony przejmie Hérculesa?
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Alicante Actualidad

José Martín Rojo, znany jako Pacheta, zostanie nowym trenerem Hércules Alicante. Trener Korony ma pomóc drużynie w awansie na zaplecze hiszpańskiej ekstraklasy.

Po udanym sezonie w wykonaniu piłkarzy z Kielc, włodarze Korony zamierzali przedłużyć umowę z hiszpańskim trenerem na uzgodnionych już warunkach finansowych. Pacheta w negocjacjach z zarządem sugerował jedynie potrzebę zatrudnienia dodatkowego specjalisty do sztabu szkoleniowego kieleckiego zespołu. 

Jak podają lokalne media w Alicante, trener Korony nie doszedł do porozumienia z włodarzami Korony i w przyszłym sezonie poprowadzi drużynę Hércules.

Zatrudnienie Pachety ma być pierwszą decyzją nowego dyrektora sportowego, Daniego Barroso, który już na swojej oficjalnej prezentacji zapowiedział przyjście nowego trenera, jednak nie podał konkretnego nazwiska.

Celem José Martína Rojo ma być awans do Segunda División. Hércules Alicante spadł z ligi w ostatnim sezonie, zajmując w tabeli ostatnie, 22. miejsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy