Trener Lechii Gdańsk: Jak nigdy potrzebujemy wsparcia kibiców

Trener Lechii Gdańsk: Jak nigdy potrzebujemy wsparcia kibiców fot. Grzegorz Radtke | Lechia Gdańsk
Antoni Obrębski
Źródło: Lechia.gda.pl

Trener Lechii Gdańsk Szymon Grabowski na konferencji prasowej po meczu ze Zniczem Pruszków prosił kibiców o wsparcie.

Lechia Gdańsk w 21. kolejce pierwszej ligi zmierzyła się ze Zniczem Pruszków na wyjeździe. Drużyna z Trójmiasta wygrała to spotkanie 2:0 po bramkach Maksyma Chłania.

Tym samym podopieczni Szymona Grabowskiego awansują na trzecią pozycję w tabeli, a do liderującej Arki tracą zaledwie dwa punkty.

Oznacza to, że Lechia na poważnie liczy się w walce o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Dla gdańszczan byłby to powrót do elity po sezonie nieobecności.

Szymon Grabowski na konferencji prasowej odpowiedział na kilka pytań. Prosił o wsparcie kibiców.

- Zachęcam kibiców do przyjścia na mecz z Resovią. Jak nigdy potrzebujemy waszego wsparcia.

- Przykładamy dużą uwagę do stałych fragmentów. Dzisiaj wyglądałoby to bardzo dobrze, gdybyśmy zamienili przynajmniej jeden na bramkę. Ale były to faktycznie groźne stałe fragmenty - mówił trener drużyny gości.

Mimo zwycięstwa dwiema bramkami na wyjeździe i dobrej sytuacji w tabeli, wielu kibiców nie jest do końca zadowolona z tego spotkania. Podkreślają oni, że Lechia miała bardzo dobrą pierwszą połowę, ale w drugiej części meczu gra drużyny była dużo poniżej oczekiwań.

- Bardzo cieszy pierwsza połowa, ale w dalszej części sezonu nie może to wyglądać, jak po przerwie. Mimo wszystko Lechia umacnia się na trzecim miejscu i napiera na Arkę oraz GKS Tychy - czytamy na portalu lechia.gda.pl.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego spadkowicza Premier League w sezonie 2023/2024. 63 na minusie OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego spadkowicza Premier League w sezonie 2023/2024. 63 na minusie Mohamed Salah wściekły na Jürgena Kloppa. „Będzie ogień, jeśli coś powiem” [WIDEO] Mohamed Salah wściekły na Jürgena Kloppa. „Będzie ogień, jeśli coś powiem” [WIDEO] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?!