Trener Petr Nemec urlopowany

Trener Petr Nemec urlopowany
Redakcja
Redakcja
Źródło: Arka Gdynia

Trener Arki Gdynia Petr Nemec do końca obecnej rundy będzie przebywał na urlopie. Po jej zakończeniu podjęte zostaną kolejne decyzje.

W środę odbyło się spotkanie trenera Petra Nemca z Prezesem Wojciechem Pertkiewiczem.  Ustalono, że do końca  rundy trener zostanie urlopowany. Po jej zakończeniu zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nastąpi spotkanie z Zarządem podsumowujące dotychczasową pracę i decydujące o dalszej przyszłości trenera w Arce.

Przygotowania do meczu oraz prowadzenie zespołu w Łodzi  powierzono dotychczasowemu asystentowi Pawłowi Sikorze.

Trener Petr Nemec dotychczas  prowadził Arkę w 57 meczach obejmujących ligę i rozgrywki Pucharu Polski.

Bilans tych spotkań: Łącznie: 57 spotkań  21 zw. – 16 rem. – 20 por. br. 75-63

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy