Trener potwierdza: Barcelona zgłosiła się po naszego obrońcę

Trener potwierdza: Barcelona zgłosiła się po naszego obrońcę
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Mundo Deportivo

Zainteresowanie Barcelony Darijo Srną zostało potwierdzone.

Były reprezentant Chorwacji (po Euro 2016 pożegnał się z kadrą) od kilku miesięcy jest łączony z przeprowadzką do Barcelony, podobnie jak kilku innych kandydatów. W Barcelonie trwa bowiem poszukiwanie prawego obrońcy, w związku z wielce prawdopodobnym odejściem Aleixa Vidala.

Katalończycy na zmiennika i konkurenta dla Sergiego Roberto nie planują dużego wydatku i szukają dobrych, ale jednocześnie niezbyt kosztownych opcji. 34-latek spełnia te kryteria, bowiem jego umowa z Szachtarem wygasa z końcem sezonu.

Chociaż w mediach pojawiło się wiele nazwisk, kandydatura Srny wydaje się faktycznym planem działaczy z Camp Nou. Zainteresowanie mistrza Hiszpanii w rozmowie z "Mundo Deportivo" potwierdził bowiem trener zespołu z Doniecka, Paulo Fonseca.

- Wiem, że go chcą, ale decyzja nie zależy ode mnie.

- Znamy wartość Darijo dla naszego zespołu i dla całego klubu. Spędził tu już 13 lat i mam nadzieję, że nie odejdzie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy