Trzech pomocników na celowniku Milanu

Trzech pomocników na celowniku Milanu
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Calciomercato

AC Milan rozważa sprowadzenie w zimie nowego pomocnika, a na jego liście życzeń znajduje się trzech zawodników

Zespół z San Siro ma za sobą bardzo intensywne okno transferowe, podczas którego do zespołu trafiło aż jedenastu nowych zawodników. To nie oznacza, że działacze włoskiej drużyny mają dość, bo w rzeczywistości starają się o zakontraktowanie zimą kolejnego piłkarza. Jak poinformowało „Calciomercato”, drużyna ze stolicy Lombardii spróbuje kupić nowego pomocnika.

Na liście życzeń dyrektora Milanu, Massimiliano Mirabellego, znalazło się trzech zawodników, to Jakub Jankto, Seko Fofana i Alfred Duncan. Te nazwiska przewijają się w mediach już od pewnego czasu w kontekście przeprowadzenia się na San Siro. Dwóch pierwszych spośród wymienionych kandydatów to gracze Udinese, a ostatni gra na co dzień dla Sassuolo. Każdy z nich występuje na pozycji środkowego pomocnika.

Zdecydowanie najdroższą opcją spośród tych trzech piłkarzy jest Jankto, który wzbudza już duże zainteresowanie wśród klubów Premier League, dlatego cena za niego poszybuje w górę. Już w poprzednim roku Czech był łączony z przeprowadzką do Leicester lub Arsenalu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy