Trzech reprezentantów Węgier na celowniku Lecha

Trzech reprezentantów Węgier na celowniku Lecha
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Lech Poznań rozgląda się za wzmocnieniami, a szczególnie upodobał sobie węgierski rynek. Aż trzech reprezentantów tego kraju jest bowiem pod obserwacją poznańskich skautów.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że wysłannik Lecha, którym był Dariusz Żuraw, wizytował ten kraj, by zobaczyć w akcji Tamása Kádára z Diósgyör Miskolc, który ma być ponoć priorytetem transferowym klubu z Wielkopolski. Przy tej okazji do notesu skauta trafił trafił także kolega z drużyny 24-latka, Ákos Elek. O całej sprawie rozpisują się węgierskie media, które z Lechem łączą nie tylko wspomnianą dwójkę, ale także Jozsefa Vargę z Debreceni VSC. 

Nie jest tajemnicą, że wszyscy trzej występują na pozycjach, które trener "Kolejorza" Maciej Skorża pragnie wzmocnić. Kádár to bowiem 24-letni obrońca, zbierający bardzo dobre recenzje za swoje występy, w związku z czym w Poznaniu liczą, iż byłby lekiem na problemy kadrowe w defensywie zespołu. 

Elek oraz Varga to z kolei defensywni pomocnicy, z których każdy ma poand 30 występów narodowej kadrze. W Lechu zdają sobie sprawę, że odejście Linettego w najbliższym czasie jest nieuniknione, dlatego już teraz rozglądają się za ewentualnymi następcami i to właśnie 26-latkowie są kandydatami do wzmocnienia drugiej linii "Kolejorza".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy