Trzech zawodników Leicester odizolowanych od drużyny

Trzech zawodników Leicester odizolowanych od drużyny
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Leicester City I BBC

Brendan Rodgers poinformował, że trzech zawodników Leicester City zostało odizolowanych od reszty zespołu.

- Kilku piłkarzy wykazywało objawy koronawirusa. Postąpiliśmy zgodnie z procedurami i zostali odizolowani od drużyny - powiedział Rodgers na konferencji prasowej przed sobotnim meczem Premier League z Watfordem. Menedżer „Lisów” nie zdradził na razie, o kogo chodzi.

- Mamy w klubie fantastyczny sztab medyczny, który udziela nam wszelkich wskazówek i wyjaśnia, na co powinniśmy uważać. W tym wszystkim najważniejsze jest zdrowie publiczne. Trzeba umiejętnie poruszać się po zaistniałej sytuacji - dodał opiekun trzeciego zespołu ligi angielskiej.

Rodgers potwierdził również, że Ricardo Pereira w tym sezonie nie pojawi się już na murawie. 26-letni prawy obrońca uszkodził więzadło krzyżowe przednie i będzie pauzował przez cztery-sześć miesięcy.

23-letniego Jamesa Maddisona czeka z kolei kilkutygodniowa przerwa. Ofensywny pomocnik doznał kontuzji łydki.

Sobotni mecz Leicester z Watfordem rozpocznie się o 13:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Radosław Sobolewski znalazł nowy klub. „Klepnięte” Radosław Sobolewski znalazł nowy klub. „Klepnięte” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy