Trzech zawodników Leicester odizolowanych od drużyny

Trzech zawodników Leicester odizolowanych od drużyny
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Leicester City I BBC

Brendan Rodgers poinformował, że trzech zawodników Leicester City zostało odizolowanych od reszty zespołu.

- Kilku piłkarzy wykazywało objawy koronawirusa. Postąpiliśmy zgodnie z procedurami i zostali odizolowani od drużyny - powiedział Rodgers na konferencji prasowej przed sobotnim meczem Premier League z Watfordem. Menedżer „Lisów” nie zdradził na razie, o kogo chodzi.

- Mamy w klubie fantastyczny sztab medyczny, który udziela nam wszelkich wskazówek i wyjaśnia, na co powinniśmy uważać. W tym wszystkim najważniejsze jest zdrowie publiczne. Trzeba umiejętnie poruszać się po zaistniałej sytuacji - dodał opiekun trzeciego zespołu ligi angielskiej.

Rodgers potwierdził również, że Ricardo Pereira w tym sezonie nie pojawi się już na murawie. 26-letni prawy obrońca uszkodził więzadło krzyżowe przednie i będzie pauzował przez cztery-sześć miesięcy.

23-letniego Jamesa Maddisona czeka z kolei kilkutygodniowa przerwa. Ofensywny pomocnik doznał kontuzji łydki.

Sobotni mecz Leicester z Watfordem rozpocznie się o 13:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy