Trzęsienie w reprezentacji Czech. Znamy powody usunięcia trzech zawodników [WIDEO]

Trzęsienie w reprezentacji Czech. Znamy powody usunięcia trzech zawodników [WIDEO] fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Isport.blesk.cz

W reprezentacji Czech doszło do skandalu - trzech ważnych zawodników zostało usuniętych ze zgrupowania. Portal Isport.blesk.cz ujawnił, co było powodem tej decyzji.

Reprezentacja Czech po remisie w piątkowy wieczór z Polską zachowała spore szanse na bezpośredni awans na Mistrzostwa Europy w Niemczech. Przed podopiecznymi Jaroslava Silhavy pozostało jedno zadanie.

Już w najbliższy poniedziałek (20 listopada) nasi południowi sąsiedzi zmierzą się z Mołdawią na Andrův stadion. Brak porażki pomoże osiągnąć im sukces.

Do ważnej konfrontacji drużyna Silhavy przystąpi znacznie osłabiona.

„Trzech zawodników kadry narodowej w sobotni wieczór zasadniczo naruszyło regulamin wewnętrzny drużyny narodowej. Jakub Brabec, Vladimír Coufal i Jan Kuchta opuścili spotkania kadry narodowej ze skutkiem natychmiastowym decyzją władz kadry narodowej” - poinformowała czeska federacja w niedzielny poranek.

Cała ta trójka znalazła się w pierwszym składzie na mecz z Polską. Prawdopodobnie zaliczyłaby minuty również w starciu z Mołdawią.

Z komunikatu nie wynika, co dokładnie zrobili zawodnicy. Ustalił to portal Isport.blesk.cz.

Jakub Brabec, Vladimír Coufal i Jan Kuchta mieli imprezować do rana w klubie nocnym w centrum Ołomuńca. Kibice szybko zidentyfikowali reprezentantów kraju i prosili o wspólne zdjęcia i autografy. Cała trójka spożywała alkohol i bawiła się z piłkarzami-amatorami, którzy celebrowali koniec sezonu.

Imprezowicze opuścili lokal, gdy do arcyważnego starcia z Mołdawią pozostało mniej niż 48 godzin.

***

OFICJALNIE: Skandal w reprezentacji Czech. Trzech zawodników usuniętych ze zgrupowania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy