Trzy cele transferowe Jagiellonii

Trzy cele transferowe Jagiellonii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak podaje „Przegląd Sportowy”, na celowniku Jagiellonii Białystok znalazło się trzech zawodników z rodzimych boisk.

Wśród nich są dwaj piłkarze Ruchu Chorzów - Michał Helik oraz Maciej Urbańczyk. Ich umowy ze śląskim klubem wygasają 30 czerwca tego roku, ale są skonstruowane w taki sposób, że po rozegraniu przez nich odpowiedniej liczby spotkań mogą zostać automatycznie przedłużone o dwa lata.


W przypadku Helika ta opcja jednak odpada, ponieważ obrońca przez długi czas leczył uraz kolana. Urbańczyk jest z kolei o krok od przedłużenia kontraktu i jeśli faktycznie do tego dojdzie, jego przenosiny staną się zdecydowanie mniej możliwe niż są obecnie. Transferu dalej nie będzie można jednak całkowicie wykluczyć.


Trzeci na liście „Jagi” jest Alan Czerwiński. Prawy obrońca GKS-u Katowice był bliski przenosin do Białegostoku już zimą, ale ostatecznie pozostał w I lidze. Za 24-latka trzeba zapłacić 250-300 tysięcy złotych.


Można przypuszczać, że aktywność białostoczan w trakcie letniego okienka będzie zależeć od lokaty, jaką zajmą ostatecznie w tabeli Ekstraklasy. W sobotę „Jaga” wygrała 2:0 z Wisłą Kraków, umacniając się na pozycji lidera.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy