Trzy cele transferowe Jagiellonii

Trzy cele transferowe Jagiellonii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak podaje „Przegląd Sportowy”, na celowniku Jagiellonii Białystok znalazło się trzech zawodników z rodzimych boisk.

Wśród nich są dwaj piłkarze Ruchu Chorzów - Michał Helik oraz Maciej Urbańczyk. Ich umowy ze śląskim klubem wygasają 30 czerwca tego roku, ale są skonstruowane w taki sposób, że po rozegraniu przez nich odpowiedniej liczby spotkań mogą zostać automatycznie przedłużone o dwa lata.


W przypadku Helika ta opcja jednak odpada, ponieważ obrońca przez długi czas leczył uraz kolana. Urbańczyk jest z kolei o krok od przedłużenia kontraktu i jeśli faktycznie do tego dojdzie, jego przenosiny staną się zdecydowanie mniej możliwe niż są obecnie. Transferu dalej nie będzie można jednak całkowicie wykluczyć.


Trzeci na liście „Jagi” jest Alan Czerwiński. Prawy obrońca GKS-u Katowice był bliski przenosin do Białegostoku już zimą, ale ostatecznie pozostał w I lidze. Za 24-latka trzeba zapłacić 250-300 tysięcy złotych.


Można przypuszczać, że aktywność białostoczan w trakcie letniego okienka będzie zależeć od lokaty, jaką zajmą ostatecznie w tabeli Ekstraklasy. W sobotę „Jaga” wygrała 2:0 z Wisłą Kraków, umacniając się na pozycji lidera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy