Trzy cele transferowe Jagiellonii

Trzy cele transferowe Jagiellonii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak podaje „Przegląd Sportowy”, na celowniku Jagiellonii Białystok znalazło się trzech zawodników z rodzimych boisk.

Wśród nich są dwaj piłkarze Ruchu Chorzów - Michał Helik oraz Maciej Urbańczyk. Ich umowy ze śląskim klubem wygasają 30 czerwca tego roku, ale są skonstruowane w taki sposób, że po rozegraniu przez nich odpowiedniej liczby spotkań mogą zostać automatycznie przedłużone o dwa lata.


W przypadku Helika ta opcja jednak odpada, ponieważ obrońca przez długi czas leczył uraz kolana. Urbańczyk jest z kolei o krok od przedłużenia kontraktu i jeśli faktycznie do tego dojdzie, jego przenosiny staną się zdecydowanie mniej możliwe niż są obecnie. Transferu dalej nie będzie można jednak całkowicie wykluczyć.


Trzeci na liście „Jagi” jest Alan Czerwiński. Prawy obrońca GKS-u Katowice był bliski przenosin do Białegostoku już zimą, ale ostatecznie pozostał w I lidze. Za 24-latka trzeba zapłacić 250-300 tysięcy złotych.


Można przypuszczać, że aktywność białostoczan w trakcie letniego okienka będzie zależeć od lokaty, jaką zajmą ostatecznie w tabeli Ekstraklasy. W sobotę „Jaga” wygrała 2:0 z Wisłą Kraków, umacniając się na pozycji lidera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy